Home » 2019 » Październik » 04

Smaki z dziecięcych lat

Wielu z nas to przyzna, iż choćbyśmy przemieszczali się całe życie, choćbyśmy zjechali cały świat, a nawet polecieli w przestrzeń kosmiczną są przedmioty, jakie będą przypominać nam o idylli dotychczasowego życia.

Góry Izerskie – piękne i zaciszne pensjonaty

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to wyjątkowo ciekawe miejsce dla pragnących emocji turystów. Sławne z cudnych krajobrazów, różnorodnej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, obecnie kusi dodatkowo nadzwyczaj rozwiniętą bazą turystyczną. Pozostałe ciekawe rzeczy, które warto ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z najbardziej popularnych atutów to jednak wyjątkowo rozwinięta agroturystyka.

Wczasy w polskich górach – w jakie miejsce się wybrać?

  • Posted on: 10, 04, 2019
  • By: 
  • Categories: Kursy wspinaczkowe
  • Możliwość komentowania Wczasy w polskich górach – w jakie miejsce się wybrać? została wyłączona
Wprawdzie sezon urlopowy już za pasem, a ciągle dużo osób nie zaplanowało wczasów w tym roku. Część pracowników zostawia sobie wyjazdy na wrzesień. Ten jesienny miesiąc robi się z biegiem lat bardzo gorący, stąd też tego typu decyzja już nikogo nie zdziwi. Rezerwując miejsca noclegowe właśnie na ten miesiąc, a zatem po okresie letnim, możemy być pewni atrakcyjnych cen. A jeśli duże koszty nas nie odstraszają, to możemy jeszcze odnaleźć dobre oferty tego lata.