Home » 2015 » Luty

W jaki sposób przyszłe mamy przygotowują się do wypełniania obowiązków macierzyńskich, w tym opieki nad maleństwem

  • Posted on: 02, 11, 2015
  • By: 
  • Categories: Wycieczki dla szkół
  • Możliwość komentowania W jaki sposób przyszłe mamy przygotowują się do wypełniania obowiązków macierzyńskich, w tym opieki nad maleństwem została wyłączona
Bycie matką nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza dla kobiet, które spodziewają się pierwszego potomka. Na szczęście w obecnych czasach są w stanie liczyć nie tylko na pomoc od babć, ale także od doświadczonych pielęgniarek środowiskowych. A zdarzają się i takie trzydziestolatki, które preferują czytanie właściwej, czyli fachowej prasy.

Jedziemy na urlop do popularnej Hiszpanii?

Wiosna, a nawet końcówka zimy to okres, kiedy zaczynamy myśleć o urlopie. Myślimy, do jakiego kraju jechać, aby miło spędzić wolne chwile i naładować siły na kolejny rok. Jedną ze świetnych opcji jest Hiszpania. Dlaczego warto jest tam zawitać?

W jaki sposób wybrać buty dla malucha?

Zima powoli zmierza ku końcowi, nadszedł więc czas wymienić garderobę na wiosenną, a zimową schować na dno szafy. Wiadomo, że, szczególnie wyczulone na zmianę pogody są nasze dzieci, w związku z tym warto zainteresować się „co w trawie piszczy” w sezonie wiosna-lato 2015 w modzie dziecięcej. Jednak nie będzie to prezentacja wiosennych sukienek, a…butów.